Cinta pendant LED aluminium 3x7.5W SELVAriaQueen Aydınlatma Mağaza Çalışma Saatleri
AriaQueen Aydınlatma Ana Sayfa ANA SAYFA Avize Aydınlatma ÜRÜNLER AriaQueen Aydınlatma Katalog KATALOGLAR AriaQueen Aydınlatma Referanslar PROJELER AriaQueen Aydınlatma Referanslar REFERANSLAR Ankara Aydınlatma Mağazamız Hakkında HAKKIMIZDA BLOG AriaQueen İletişim Bilgileri İLETİŞİM

  İç Mekan Aydınlatma
  Dış Mekan Aydınlatma
  Spot Aydınlatma
  Banyo Aydınlatma
  Led Aydınlatma
  Çocuk Odası Aydınlatma
  Dekoratif Ampuller
  Bahçe Aydınlatma
  İtalyan Aydınlatma
  Ray Spot
 
Aydınlatma Modelleri / Led Aydınlatma / Led Sarkıt 
Cinta Pendant Led Aluminium 3x7.5w Selv

Ürünün Kodu : 69055/48/16
Ürünün Markası : Philips
Ürünün Modeli : Ledino

Eski Kodu : 41620/48/16

Kremsi, geniş alanlı bir parıltı yaratmak için yarı şeffaf paneller ve alüminyumdan üretilen şık ve minimalist ışık şeridi. Havada muhteşem bir şekilde süzülen, çok güzel bir silüet.

Şık tasarım ve yenilikçi teknoloji bir arada

Ayarlanabilir yükseklik

Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

Birçok Philips LED armatürü kısmak mümkündür; yani ışık seviyeleri bir kısma anahtarıyla ayarlanabilir. Kısma bilgisi her zaman ürün ambalajında ve kullanma kılavuzunda belirtilir. Birçok Philips LED armatür, duvarda bulunan harici kısma anahtarıyla (ürünle birlikte verilmez) kısılabilir. Bu kısma anahtarları, elektronik (kapasitif) transformatörler ve LED sürücüleri ile uyumludur. Philips, çeşitli duvar kısma anahtarlarını test etmiş ve uyumluluklarını onaylamıştır. Uyumlu kısma anahtarlarının bir listesi yüklemeler ve destek bölümünde bulunabilir.

Dağınık ışık etkisi

Dağınık ışığı odayı sıcak beyaz ışıkla doldurarak fonksiyonellik sunarken, çevre korumasına da katkıda bulunuyor.

Işığın rengini montaj sırasında seçebilirsiniz

Philips, belirli LED ürünlerinde yeni, manuel olarak ayarlanabilir beyaz ışık özelliği sunmaktadır. Basit bir anahtar kullanarak armatürü ilk kez monte ettiğinizde beyaz ışık rengi tercihinizi ayarlayabilirsiniz. 3450, 3100, 2700 ve 2500 Kelvin olmak üzere dört farklı beyaz ışık renk sıcaklığı arasından seçim yapabilirsiniz. Bu özellik bir kısma anahtarının yerini almaz.

 

  Enerji tasarruflu

Olağanüstü uzun kullanım ömrü

LED aydınlatma son derece uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Philips yüksek güçlü LED'lerinin kullanım ömrü 50.000 saat ve üzerindedir. Armatürlerin kullanım ömrü, bir elektronik sürücüyle birlikte tam ışık performansında 20.000 saat kadar uzundur (günde 3 saat kullanımda, 20 yıla eşdeğer).

%80 enerji tasarrufu

Philips armatürlerinde kullanılan LED aydınlatma teknolojisi son derece yüksek enerji verimliliği sunmaktadır (7,5 W modül, 350 Lümen üretmektedir). Bunun sonucunda, her armatür enerji tasarrufu yaparak tüketicilerin paradan tasarruf etmesini sağlarken, çevreyi korumaya katkıda bulunmasına da yardımcı olur. Ev aydınlatma sistemleri için hem enerji verimliliği sunan hem de çok çeşitli modern tasarımlarla mükemmel ışık çıkışı sağlayan ürünler arıyorsanız, Philips LED ürünlerine bakın.

 

Teknik Özellikler


Güç

Güç kaynağı: 220-240V, 50/60 Hz
Çıkış: SELV
Enerji tüketimi: 3x 7,5W
Koruma sınıfı: I

Tasarım ve kaplama

Renkler: alüminyum
Malzeme: sentetikler

Teknik spesifikasyonlar

Işık kaynağı: 3 LED modülü
Işık rengi: 2500k - 3450k
IP koruma sınıfı kodu: IP20
Kullanım ömrü: 20 yıl
Tarz: Modern
Fiyat aralığı: Orta
Oda: Yatak odası ve Oturma odası
Tip: Sarkıt

Diğer özellikler

Ayarlanabilir yükseklik: EVET
Dim edilebilir: EVET
Garanti: 2 yıl

Ürün Boyutları ve ağırlığı

Uzunluk: 50 cm
Genişlik: 50 cm
Maksimum yükseklik: 150 cm
Net ağırlık: 3 kg

Ambalaj

Yükseklik: 54 cm
Uzunluk: 53,5 cm
Genişlik: 6,5 cm
Brüt Ağırlık: 4 kg

 

 

69055/48/16 Katalog Dosyası

     

Facebook AriaQueen Aydınlatma Twitter AriaQueen Aydınlatma Instagram AriaQueen AydınlatmaPinterest AriaQueen Aydınlatma FourSquare AriaQueen Aydınlatma GooglePlus AriaQueen Aydınlatma Tumblr AriaQueen Aydınlatma Tumblr AriaQueen Aydınlatma

Sitede kullanılan görsel veya metinler izinli/izinsiz başka bir sitede kullanılamaz. Markalar ve logoları sahiplerine aittir. © 2016 AriaQueen

Aydınlatma